Podstrona

O nas

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska „Medness Profilaktyka“ to firma rodzinna i w obecnej formie funkcjonuje od początku 2015r.
Działalność medyczną prowadzimy nieprzerwanie już od 2004r.


Jesteśmy absolwentami wydziału lekarskiego Wrocławskiej Akademii Medycznej.
lek. med. Barbara Zajączkowska - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista medycyny pracy
lek. med. Witold Zajączkowski - specjalista medycyny rodzinnej, specjalista medycyny pracy


Nasza działalność dotychczas skupiała się na podstawowej opiece zdrowotnej, profilaktyce i orzecznictwie lekarskim ( medycyna pracy i medycyna sportowa).
Nasza przychodnia rozwijała się stopniowo odpowiadając na potrzeby społeczeństwa i lokalnego rynku. Wraz z nabywanym doświadczeniem oraz nabywanymi umiejętnościami zawodowymi zdobywanymi na specjalistycznych kursach i szkoleniach potwierdzanych certyfikatami poszerzała się nasza oferta. Aktualnie mamy szeroką gamę usług dla różnych grup zainteresowanych, przy czym tendencja jest stale wzrostowa.
Odbiorcami naszych usług są zarówno pacjenci indywidualni, instytucje państwowe, stowarzyszenia oraz duże i małe firmy produkcyjne i usługowe.

Jeżeli chodzi o pacjentów indywidualnych to oferujemy:


- szeroki wachlarz konsultacji specjalistycznych, które są szczegółowo wymienione w zakładce „poradnie specjalistyczne“.
- konsultacje internistyczne, ogólno-lekarskie. Współpracujemy z grupą miejscowych i przyjezdnych lekarzy specjalistów różnych dziedzin medycyny, którzy mają wypracowaną renomę na naszym rynku, o czym świadczy duże zainteresowanie wśród pacjentów.
- dysponujemy własnym punktem pobrań i dostępem do pełnej gamy badań laboratoryjnych biochemicznych, mikrobiologicznych, genetycznych od tych najpowszechniejszych do tych wysokospecjalistycznych, które ma w ofercie nasz partner: ALAB Laboratoria ( dostęp do wyników osobisty lub przez internet).
- badania usg / tarczycy, narządów jamy brzusznej
- badania sportowo-lekarskie dzieci i młodzieży
- badania kandydatów i kierowców wszystkich kategorii
- współpracujemy z pracowniami rtg, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego
- szczepienia dodatkowe, szczepienia przed planowaną podróżą do krajów tropikalnych
- badania psychotechniczne kierowców, operatorów, na broń, na stanowiska: sędziów, prokuratorów, komorników, pracowników ochrony, detektywów
kierowców po zatrzymaniu prawa jazdy i inne.
- badania diagnostyczne, laboratoryjne i lekarskie specjalistyczne, medycyny pracy w ramach współpracy z LUXMED, PZU ŻYCIE, COMPENSA.

 

Jeżeli chodzi o pacjentów/klientów „firmowych“, to oferujemy kompleksową opieką w zakresie medycyny pracy tzn.: udział w komisjach BHP, wizytacje stanowisk, badania pracowników ( wstępna, okresowe, kontrolne, celowane), doradztwo i współpraca z BHP w zakresie poprawy bezpieczeństwa, ergonomii stanowiska i ochrony pracownika w miejscu pracy. Wszystkie badania diagnostyczno-lekarskie ( za wyjątkiem rtg) wykonywane są w przychodni w ciągu jednego dnia w profesjonalnych warunkach.

Nie prowadzimy żadnych badań na terenie zakładów zleceniodawców w niezgodnych z przepisami warunkach i niedopuszczonych do tego typu działalności, co skutkuje nieważnością takich badań.


Staramy się w miarę naszych możliwości wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i podchodzimy do wielu spraw indywidualnie.
Naszym dużym atutem jest możliwość wykonania kompletu badań profilaktycznych w jednym miejscu, jednego dnia w możliwie krótkim czasie. Takie rozwiązanie jest niewątpliwie oczekiwane przez wszystkich ale wymierne i największe korzyści przynosi zakładom produkcyjnym, kiedy pracownika nie ma kilka godzin na stanowisku zamiast kilku dni, które spędza na badaniach.

Przychodnia zlokalizowana jest przy ul. Diorowskiej 28 w Dzierżoniowie w centrum miasta, w łatwo dostępnym miejscu dla pieszych i zmotoryzowanych. Parterowy budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych ( bezprogowy) z osobnym parkingiem dla personelu i osobnym dla pacjentów został zaprojektowany i zbudowany wg. najnowszych technologii od podstaw na potrzeby naszej działalności z uwzględnieniem oczekiwań naszych pacjentów (klientów). Budynek jest nowoczesny, klimatyzowany, komfortowy, zapewniający miłą atmosferę podczas oczekiwania, jak i w trakcie wizyty.

Pacjentów zapraszamy do korzystania z bogatej oferty naszych usług, a firmy do współpracy.

 

Właściciele
Barbara i Witold Zajączkowscy

 


Copyrights ©2018 Medness | Wykonanie: iCOMPBIZNES.pl (grupa iCOMP)