Medycyna pracy

Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na zainteresowanie naszą ofertą przedstawiamy kilka istotnych informacji ogólnych:
Przychodnia zlokalizowana jest przy ul. Diorowskiej 28 w Dzierżoniowie w centrum miasta (obok restauracji Mc Donald's, marketu Kaufland i Bricomarche), w łatwo dostępnym miejscu dla pieszych i zmotoryzowanych. Parterowy budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych ( bezprogowy) z osobnym parkingiem dla personelu i osobnym dla pacjentów został zaprojektowany i zbudowany wg. najnowszych technologii od podstaw na potrzeby naszej działalności z uwzględnieniem oczekiwań naszych pacjentów (klientów). Budynek jest nowoczesny, klimatyzowany, komfortowy, zapewniający miłą atmosferę podczas oczekiwania, jak i w trakcie wizyty.

Placówka czynna:
od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00


REJESTRACJA telefoniczna: 66 11 77 853
REJESTRACJA mailowa: skierowanie@gmail.com


Badania w zakresie Medycyny Pracy prowadzi:
lek. med. Barbara Zajączkowska – specjalista medycyny pracy i specjalista chorób wewnętrznych.
lek. med. Witold Zajączkowski- specjalista medycyny pracy, specjalista medycyny rodzinnej.

/ posiadamy aktualnie maksymalne i kompletne uprawnienia do badań w tej dziedzinie /


Jeżeli chodzi o medycynę pracy, to oferujemy kompleksową opieką w tym zakresie tzn.: udział w komisjach BHP, wizytacje stanowisk, badania pracowników ( wstępna, okresowe, kontrolne, celowane), doradztwo i współpraca z BHP w zakresie poprawy bezpieczeństwa, ergonomii stanowiska i ochrony pracownika w miejscu pracy. Wszystkie badania diagnostyczno-lekarskie ( za wyjątkiem rtg) wykonywane są w przychodni w ciągu jednego dnia w profesjonalnych i komfortowych warunkach. Nie prowadzimy żadnych badań na terenie zakładów zleceniodawców w niezgodnych z przepisami warunkach i niedopuszczonych do tego typu działalności, co skutkuje nieważnością takich badań.
Staramy się w miarę naszych możliwości wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i podchodzimy do wielu spraw indywidualnie.Badania prowadzone są w uzgodnionym telefonicznie lub mailowo przez strony terminie.
Naszym dużym atutem jest możliwość wykonania kompletu badań profilaktycznych w jednym miejscu, jednego dnia w możliwie krótkim czasie. Takie rozwiązanie jest niewątpliwie oczekiwane przez wszystkich ale wymierne i największe korzyści przynosi zakładom produkcyjnym, kiedy pracownika nie ma kilka godzin na stanowisku zamiast kilku dni, które spędza na badaniach.

Gwarantujemy wysoki standard usług i rzetelność wykonawczą. Tego oczekują od nas nasi kontrahenci czyli duże międzynarodowe firmy produkcyjne, instytucje państwowe, stowarzyszenia, sieciowe centra medyczne( Luxmed, PZU Życie,Compensa ), których obsługa stanowi trzon naszej działalności.
W taki sam sposób traktujemy wszystkich, także tych średnich i najmniejszych. Proponujemy usługę kompleksową, w pełnym zakresie badań medycznych i psychologicznych (psychotesty dla operatorów, kierowców itp.) w możliwie krótkim czasie, w oparciu o aktualne przepisy prawne.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym, w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze, za którą odpowiada cały nasz zespół.
Oferujemy również świadczenia dodatkowe według potrzeb zamawiającego, jak np. szczepienia, akcje badań przesiewowych, profilaktyka zdrowia wykraczająca ponad wskazówki metodyczne Medycyny Pracy.
Służymy specjalistyczną poradą w dziedzinie Medycyny Pracy w ramach prowadzonych usług.


B A D A M Y :
Pracowników produkcji, usług, instytucji, z narażeniami stanowiskowymi, jak i bez narażeń.
Kandydatów i kierowców wszystkich kategorii( A,B,C,D,E,T-zawodowych i amatorskich), do świadectwa kwalifikacji, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, osoby korzystające z pojazdu służbowego kat. „B”
operatorów maszyn ( wózków jezdniowych, koparek, ładowarek, dźwigów, żurawii, podestów, suwnic, maszyn drogowych itp.)
kuratorów, sędziów, prokuratorów, komorników, syndyków, detektywów
pracowników ochrony fizycznej ( z licencją i bez), na broń osobistą, sportową i myśliwską, funkcjonariuszy policji, członków OSP, marynarzy, nurków,
pracujących w kontakcie z żywnością( gastronomia), służbę zdrowia (książeczki sanitarno-epidemiologiczne), kosmetyczki, fryzjerów
narażonych na promieniowanie jonizujące ( stomatolodzy, obsługa stanowisk i pracowni RTG),
pracujących na wysokości pow. 3metrów i wymagających pełnej sprawności psychoruchowej
pracujących w hałasie i zapyleniu, narażonych na wibracje, mikroklimat zimny lub gorący
kandydatów na studia, kursy zawodowe, uczniów
wszystkich równie ważnych pozostałych, a nie wymienionych, bo nie sposób:)


Badania sa wykonywane w oparciu o obowiązujące wskazówki metodyczne na podstawie:
-ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy (t.j. DzU z 2004 Nr 125 poz. 1317) oraz w zakresie i na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy (Dz.U. Nr 69, poz. 332 ze zm.)
– ustawy o transporcie drogowym
– ustawy o kierujących pojazdami


Przypominamy, że każdy badany zobowiązany jest każdorazowo podczas badania do zgłaszania zgodnie ze swoją wiedzą wszelkich ostrych i przewlekłych problemów zdrowotnych , przebytych chorób i urazów na podstawie art. 233 Kodeksu Karnego.


Copyrights ©2018 Medness | Wykonanie: iCOMPBIZNES.pl (grupa iCOMP)